۶۶۰۹۹۰۶۷۸-۲۵۴۹۵۶۷۵۸۱

پیام خداحافظی دکتر ابراهیم گوگونانی از مردم شهر فریدونشهر

با سلام و درود بر پیامبر رحمت (ص) و امامان معصوم (ع) و دعای فرج آقا و سرور و آخرین شمع هدایت حضرت مهدی (عج) و درود بی پایان نثار روح پر فتوح امام و رهبر فقید انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و دعای سلامتی و طول عمر با عزت مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای ،اینک که تقدیر خدواند منان بر جدایی از خدمت به مردم شریف فریدونشهر نمودند، ضمن سپاس از آن یگانه بی همتا که به اینجانب فرصت خدمتگزاری ۳ ساله را فراهم نمودند، بر خود واجب می دانم که از عموم مردم همیشه در صحنه و بسیار خونگرم فریدونشهر به واسطه همه کم کاریها و قصورات که در کارم باعث رنجش آنان فراهم گردیده عذرخواهی نمایم .

در این ۳ سال که بهترین روزهای عمرم را تشکیل می دهد خاطرات خوبیها و احساسهای فراوان شما مردم خوب را از یاد نمی برم مردمی که در این کشور اگر  بی نظیر نباشند اما یکی از کم نظیرها هستند . انسانهایی که خدمتگزاران خود را همیشه تشویق و سالها در یاد نگه می دارند و به نیکی از آنان یاد می کنند در این ۳ سال یاد گرفته ام که به مردمی خدمت کنم که قدر خدمت ،خدمتگزاران خود را می دانند اینک که ریسمان خدمتم به شما عزیزان در کسوت شهردار از هم گسیخته گردید اما با خود عهد کرده و می کنم که در هر سمتی باشم قدردان محبت های شما باشم و همیشه به یاد داشته باشم که هرچه تجربه آموختم از حمایت های شما بزرگواران در این شهر دوست داشتنی است .

در این خدمت رسانی قطعاً نواقصی نیز بوده که جا دارد شما بزرگان مرا عفو نمائید . یاری شما عزیزان باعث پیشرفت شهر گردید و امیدوارم که این همکاری و همیاری همچنان و در زمان شهردار بعدی نیز به قوت خود باقی باشد و باعث دلگرمی همگان گردد . در این امر خدمت رسانی کسانی مرا پشتیبانی کردند که اگر نام نبرم هم  بر آنان جفا کردم و هم رسم جوانمردی را رعایت نکردم .

حمایت و پشتیبانی همه آحاد مردم عزیز و شریف شهر فریدونشهر، اعضای شورای چهارم (آقایان عبدالرضا اصلانی، حسین گوگونانی، احمد اصلانی، بهروز اصلانی و منصور حسینی)، مهندس ناصر اسدی فرماندار شهرستان فریدونشهر، دکتر حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس‌، خانم دکتر سیاوشی، محمدعلی طرفه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و همکاران عزیز و ارجمند در شهرداری پرسنل اداری ، خدماتی ، فضای سبز ، آتش نشانی و آنانی که در این شهرداری خدمت کرده اند همچنین تشکر و قدردانی نمایم از خانواده ام که بواسطه عشق به خدمت به شما عزیزان شاید بیشترین مشکلات را برایشان بوجود آورده ام،اما چون آنان می دانستند که خدمت به خلق مهترین عبادت است مرا یاری داده اند و همیشه در کنارم مانده اند.

در پایان از خدواند بزرگ آرزوی تندرستی و موفقیت برای همه عزیزان دارم برای شورای محترم اسلامی دور پنجم و همچنین شهردار آینده فریدونشهر آرزوی توفیق دارم و آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن تجربه ناچیزم برای کمک به آنان اعلام می نمایم .

ابراهیم گوگونانی

4 پاسخ
 1. همشهری
  همشهری می گوید:

  ضمن تشکر از زحمات جنابعالی . خدمات ارزندیتان فراموش نخواهد شد . به هر حال هر امدی روزی رفتن دارد فقط باید بدانیم که کاری کنیم که به هنگام رفتن خجالت زده و بدهکار کسی نباشیم . از شورای شهر انتظار میرود که در انتخاب شهردار جدید تمام ریزه کاریها رعایت شود . گرچه بهتر بود چند مدت عملکرد ایشان را از نزدیک میدیدند و از همین الان تحت تاثیر فشارهای گروه خاص نمی شدند . زیرا عملکرد زیربنایی و عمرانی ایشان انصافا و خدایی خوب بود . به هر حال نظر نظر تعصبی و فامیلی است و در شهرهای کوچک قوم گرایی و تعصب فامیلی نمی گذارد شایسته سالاری مدیریت کند . و کل شهر باید مطیع یک قوم و فامیل باشد . و تا زمانی که اینگونه ایم بزرگترین مدیران و شهرداران کشور نیز نمی توانند در این شهر کار کنند .

  پاسخ دادن
 2. علی
  علی می گوید:

  بنده نیز با نظر همشهری کاملا موافقم . کنار گذاشتن مهندس گوگونانی کاملا عجولانه بود زیر ا عملکرد ایشان کاملا قابل دفاع است . مگر مردم از یک شهردار چه انتظاراتی بیشتر از این دارند که تمام معابر و پیاده روها حتی داخل کوچه ها سر و سامان گرفت فروشگاها و مهمانپذیرهای داخل شهری که برای شهرمان باعث ابرو می باشد احداث نمود . مسیر کمربندی شمال و جنوب شهر نقشه برداری و در حال اجرا بود . فضاهای سبز به صورت مطلوب رسیدگی و احداث شد همانند پارگ گوراب سپیانها و غیره و کارهای اجرایی دیگر . نمی دانم شورای شهر جدید نیامده از کجای عملکرد ایشان ناراضی بودند که فورا کنار گذاشته شد. مردم نیز در صورتی که شهردار ی بی تجربه یا احیانا تحمیلی وارد عرصه شود ساکت نخواهند شد و از شورا مطالبه خواهیم کرد .

  پاسخ دادن
 3. محمدرضا
  محمدرضا می گوید:

  با تقدیر و تشکر از دکتر گوگونانی. سعی و تلاش بی نظیر ایشان هیچ وقت از یاد نخواهد رفت و همچنین تلاش های بی نظیر ایشان در این عرصه تعجب همگان را برانگیخت.

  پاسخ دادن
 4. همشهریانی از اصفهان
  همشهریانی از اصفهان می گوید:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر گوگونانی و پرسنل زحمتکش شهرداری فریدونشهر . بنده به علت نوع شغلم ساکن اصفهانم که هر از چند گاهی به شهرستان به عنوان مهمهان عزیمت میکنم . که بنده هر موقع به فریدونشهر می امدم تغیرات مطلوبی احساس میکردم که همیشه دورادور دستگاه شهرداری و شهردار محترم را تحسین میکردیم . که دور روز پیش مطلع شدیم شهردار پر توان شهر از سمت خود کنار گذاشته شد که خدایی ماها به نوبیه خود به جای مردم شریف شهرمان افسوس خوردیم و اگر صدای ما به جایی میرسید و شایسته سالاری انجام میگرفت قطعنا ایشان را در شهر اصفهان به شورای شهر معرفی میکردیم و ایشان را به عنوان شهردار یکی از مناطق اصفهان معرفی میکردیم که اگر اینگونه میشد بعدا ماهیت ایشان برای شورای تازه امده شهرستان و مخالفین انها اشکار میشد . و این دقیقا کاری که دهه شصت با شهردار مردمی و فعال شهرستان جناب اقای رضوانی صورت گرفت و که بعد از شهرمان هر جا که ایشان مسئولیت گرفتند باعث سرافرازی شهر و قوممان شد . که بی شک اینده دکتر گوگونانی نیز بسیار روشن است و در پستهای بالاتر البته برای شهرهای دیگر مثمر ثمر خواهد بود و واقعا حیف است که همچین نخبگانی را از شهر مان دور کنیم …

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *