۶۶۰۹۹۰۶۷۸-۲۵۴۹۵۶۷۵۸۱

پیام خداحافظی دکتر ابراهیم گوگونانی از مردم شهر فریدونشهر

با سلام و درود بر پیامبر رحمت (ص) و امامان معصوم (ع) و دعای فرج آقا و سرور و آخرین شمع هدایت حضرت مهدی (عج) و درود بی پایان نثار روح پر فتوح امام و رهبر فقید انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و دعای سلامتی و طول عمر با عزت مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای ،اینک که تقدیر خدواند منان بر جدایی از خدمت به مردم شریف فریدونشهر نمودند، ضمن سپاس از آن یگانه بی همتا که به اینجانب فرصت خدمتگزاری ۳ ساله را فراهم نمودند، بر خود واجب می دانم که از عموم مردم همیشه در صحنه و بسیار خونگرم فریدونشهر به واسطه همه کم کاریها و قصورات که در کارم باعث رنجش آنان فراهم گردیده عذرخواهی نمایم .

در این ۳ سال که بهترین روزهای عمرم را تشکیل می دهد خاطرات خوبیها و احساسهای فراوان شما مردم خوب را از یاد نمی برم مردمی که در این کشور اگر  بی نظیر نباشند اما یکی از کم نظیرها هستند . انسانهایی که خدمتگزاران خود را همیشه تشویق و سالها در یاد نگه می دارند و به نیکی از آنان یاد می کنند در این ۳ سال یاد گرفته ام که به مردمی خدمت کنم که قدر خدمت ،خدمتگزاران خود را می دانند اینک که ریسمان خدمتم به شما عزیزان در کسوت شهردار از هم گسیخته گردید اما با خود عهد کرده و می کنم که در هر سمتی باشم قدردان محبت های شما باشم و همیشه به یاد داشته باشم که هرچه تجربه آموختم از حمایت های شما بزرگواران در این شهر دوست داشتنی است .

در این خدمت رسانی قطعاً نواقصی نیز بوده که جا دارد شما بزرگان مرا عفو نمائید . یاری شما عزیزان باعث پیشرفت شهر گردید و امیدوارم که این همکاری و همیاری همچنان و در زمان شهردار بعدی نیز به قوت خود باقی باشد و باعث دلگرمی همگان گردد . در این امر خدمت رسانی کسانی مرا پشتیبانی کردند که اگر نام نبرم هم  بر آنان جفا کردم و هم رسم جوانمردی را رعایت نکردم .

حمایت و پشتیبانی همه آحاد مردم عزیز و شریف شهر فریدونشهر، اعضای شورای چهارم (آقایان عبدالرضا اصلانی، حسین گوگونانی، احمد اصلانی، بهروز اصلانی و منصور حسینی)، مهندس ناصر اسدی فرماندار شهرستان فریدونشهر، دکتر حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس‌، خانم دکتر سیاوشی، محمدعلی طرفه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و همکاران عزیز و ارجمند در شهرداری پرسنل اداری ، خدماتی ، فضای سبز ، آتش نشانی و آنانی که در این شهرداری خدمت کرده اند همچنین تشکر و قدردانی نمایم از خانواده ام که بواسطه عشق به خدمت به شما عزیزان شاید بیشترین مشکلات را برایشان بوجود آورده ام،اما چون آنان می دانستند که خدمت به خلق مهترین عبادت است مرا یاری داده اند و همیشه در کنارم مانده اند.

در پایان از خدواند بزرگ آرزوی تندرستی و موفقیت برای همه عزیزان دارم برای شورای محترم اسلامی دور پنجم و همچنین شهردار آینده فریدونشهر آرزوی توفیق دارم و آمادگی خود را برای در اختیار گذاشتن تجربه ناچیزم برای کمک به آنان اعلام می نمایم .

ابراهیم گوگونانی

asadi

پیام تبریک فرماندار شهرستان فریدونشهر به مناسبت هفته دولت

باسمه تعالی
هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نامگذاری شده است ، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا ؛ ، منش و روش آنان بود .

بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت این دو شهید ،می تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشدتا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان تأسی نمایند .

هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و با تدبیر زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور ، در حیطه های مختلف به ویژه در زمینه گسترده شدن روحیه امید در دل تمامی ایرانیان را فراهم آورند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و  بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان فریدونشهر تبریک عرض نموده و موفقیت رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

ناصر اسدی
فرماندارشهرستاان فریدونشهر

۲

مراسم تحلیف اعضای جدید شورای شهر فریدونشهر برگزار شد

در مراسم تحلیف اعضای جدید شوراهای شهر فریدونشهر و برف انبار که در محل فرمانداری شهرستان فریدونشهر برگزار شد فرماندار با اشاره به اینکه ملاک تصمیم گیری اعضای شورا باید قانون باشد گفت: اعضای شورا باید امانت دار باشند و از فضای انتخابات دور شده و به وعده های خود در زمان انتخابات عمل نمایند.

ناصر اسدی تلاش برای امور فرهنگی، عمرانی و اقتصادی شهر در راستای قانون را از مهمترین اهداف شورا ها دانست و افزود: باید تلاش کرد تا فعالیت ها در جهت رفاه حال مردم انجام گیرد.

 

۴

 

اسدی به اعضای شورای جدید توصیه کرد تا نظم و انضباط مالی در خصوص شهرداری ها را داشته باشند و همه اعضا حول یک محور فعالیت کرده و خود را به بودجه دولتی وابسته نکنند.

وی جذب سرمایه گذار با توجه به پتانسیل های شهرستان را از دیگر کار های مهم شورا ها دانست.

لازم به ذکر است طبق قانون هیچ یک از اعضای شورا و وابستگان درجه یک آن ها حق هیچگونه قرارداد با شهرداری ها را ندارند.

در شورای جدید شهر فریدونشهر احمدرضا اصلانی به عنوان رئیس، سیف الله عظیمانی به عنوان نایب رئیس، سعید اصلانی خزانه دار، پری خودسیانی منشی و احمد رحیمی به عنوان عضو انتخاب شدند.

مراسم سوگند اعضای جدید شورا:

http://

 

 

۳۵۴۴۳۵

هفته دولت گرامی باد

باسمه تعالی

 هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام”رجایی” و ” باهنر” مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای

سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال “اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال” نامگذاری شده است،  تمام

مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت

ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.

فرماندار و شهرداری شهرستان فریدونشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر،

هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و ادامه راه

شهیدان، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

“فرمانداری شهرستان فریدونشهر-شهرداری فریدونشهر”

dsc07439

بررسی مسائل ومشکلات بخش صنعت شهرستان فریدونشهر

dsc07439

 

جلسه بررسی مسائل ومشکلات بخش صنعت و شهرک صنعتی شهرستان به ریاست اسدی فرماندار و با حضور اقارب پرست رئیس خانه صنعت استان اصفهان ، کار شناسانی از شرکت شهرک های صنعتی استان ، مسئولین ادارات شهرستان و فعالان بخش صنعت شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید .

ناصر اسدی در این جلسه که به منظور بررسی مشکلات و مسائل بخش صنعت شهرستان برگزار گردید با اشاره به سفر معاون وزیر صنعت و معدن به شهرستان فریدونشهر و تصویب مصوبات در جلسه ای که در فروردین ماه سال جاری با حضور ایشان برگزار گردید خواستار پیگیری و رفع مشکلات شهرک صنعتی شد .

فرماندار ضمن برشمردن مسائل و مشکلات شهرک صنعتی نظیر مبلمان ظاهری ، فضای سبز ، زون بندی شهرک و تعیین تکلیف واحدهای آلاینده از مسئولین ذیربط خواست در اسرع وقت مشکلات موجود را با توجه به مصوبات سفر دکتر یزدانی معاون وزیر و رئیس شرکت شهرکهای صنعتی  بررسی و اقدام لازم به عمل آورند .

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی تصویب و جهت اجرا ابلاغ گردید .

dsc07450

جلسه کارگروه حفاظت منابع آب شهرستان فریدونشهر برگزار شد

dsc07450

 

جلسه کارگروه حفاظت منابع آب شهرستان به ریاست ناصر اسدی فرماندار و با حضور دیگر اعضاء در محل دفتر فرماندار برگزار گردید .

اسدی در این جلسه خواستار رسیدگی به مطالبات مردم شهرستان با توجه به خساراتی که حفر تونل به وجود آورده است شد .

فرماندار شهرستان فریدونشهر را یکی از منابع آبی مهم در استان دانست و از مسئولین استانی خواست خسارات ناشی از حفر تونل را پرداخت و همچنین نسبت به مجوز برداشت آب از منابع آبی جهت مصارف شرب ، کشاورزی و فضای سبز شهرستان اقدامات لازم را به عمل آورند .

در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی جهت اختصاص آب به مصارف کشاورزی و بخش فضای سبز شهرستان، پرداخت خسارات به کشاورزان خسارت دیده  ، هماهنگی برای اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب در شهرستان و هماهنگی اجرای طرح با شهرستان های اطراف  تصویب و جهت اجرا ابلاغ گردید .