۷۲۰۹۵۵

اطلاعیه تخفیف عوارض شهری

به اطلاع همشهریان گرامی می رساند؛ شهرداری فریدونشهر به استناد مجوز شماره ۵۸۷۵ تاریخ ۹۵/۱۰/۱۹ شورای محترم اسلامی فریدونشهر به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر از تاریخ ۹۵/۱۱/۱ لغایت ۹۵/۱۲/۱۰ در کلیه عوارض مربوطه شهری اعم از نوسازی، کسب و پیشه، خودرو و … به میزان ۳۰% تخفیف اعمال خواهد کرد.

شهرداری و شورای اسلامی فریدونشهر

۶۶۰۹۹۰۶۷۸-۲۵۴۹۵۶۷۵۸۱

پیام تسلیت شهردار فریدونشهر به مناسبت آتش سوزی ساختمان پلاسکو

بسم الله الرّحمن الرّحیم
الذین إذا أصابتهم مصیبه قالوا إنّا لله وإنّا إلیه راجعون
وصف مستمر صابران این است که در حوادث ناگوار مى‌گویند: «مبدأ و معاد ما خداست» و اینْ مقال و عقیده و خُلْق آنان در همه شئون زندگی است.

▪️حادثه فاجعه بار و دلخراش آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو تهران و شهادت قهرمانانه جمعی از آتش نشانان دلیر کشورمان که جان خویش را برای حفاظت از هموطنانشان به خطر انداختند غم و اندوهی بزرگ بر قلب ملت ایران نشاند.

▪️این حادثه با تمام تلخیها و مرارتها، صحنه خلق حماسه و از خودگذشتگی آتش نشانانی گردید که جان شیرین خود را در راه خدمت به جامعه و مردم تقدیم نمودند، قهرمانانی که با شجاعتی وصف ناشدنی برای نجات جان همنوعان خود رهسپار میدان حادثه شدند و خود را در دود و آتش و آوار گرفتار نمودند تا همگان بدانند روح ایثار و حماسه توام با احساس مسئولیت در نهاد و ضمیر مردم این مرز و بوم ریشه ای بس کهن داشته که در مواقع مقتضی به شکلی شگفت آور و تحسین برانگیز شکوفا می شود.

▪️اینجانب ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و ارج نهادن به این کار ارزشمند این مصیبت را به مردم عزیز ایران خصوصا” خانواده های داغدار آن عزیزان تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای شادی روح این قهرمانان رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می نمایم.

ابراهیم گوگونانی، شهردار فریدونشهر